Muhtelif Devlet Destekleri ve Teşviklerle İlgili Olarak Kurum Bazında Arama

KURUMLARA GÖRE ARA

Muhtelif Devlet Destekleri ve Teşviklerle İlgili Olarak Konu Bazında Arama

KONULARA GÖRE ARA

Planladığınız Yatırıma En Uygun Teşviği Bulma

YATIRIM TEŞVİK SİSTEMİ

Adana Sanayi Odası Teşvik Sihirbazı


“Adana Sanayi Odası Teşvik Sihirbazı” 20’den fazla devlet kurumu tarafından çeşitli alanlarda verilen 150’den fazla devlet desteğini içeren bir portaldır. Odamız tarafından sürekli olarak güncellenen bilgiler sanayicilerimizin devlet desteklerinden daha fazla ve etkin bir biçimde yararlanabilmesi için hizmetinize sunulmaktadır.

Muhtelif devlet desteklerinin farklı kanallar tarafından ilan edilmesi sanayicilerimizin söz konusu destekleri takip etmesini zorlaştırmaktadır. Sanayicilerimizin farklı destek mekanizmalarından daha hızlı ve kolay faydalanabilmesi amacıyla geliştirdiğimiz portalın Adana’nın kalkınmasına ve yeni yatırımlara aracı olacağını umuyoruz.

Portalımızda yer alan “Kurumuna Göre Devlet Destekleri” ve “Konusuna Göre Devlet Destekleri” bölümünden ihtiyaçlarınıza en uygun desteğe hızlı ve kolay bir biçimde ulaşmanız mümkün olacaktır. Kullanıcılar her bir destek için oluşturulmuş özet tablolar ile destekler hakkında kısa ve hızlı bilgi edinebilecek, faydalanmak istenilen destek hakkında Odamız tarafından hazırlanmış çeşitli dokümanlara ve güncel mevzuata ulaşabilecektir.

Portal içinde yer alan “Yatırım Teşvik Sistemi” başlığı altında sanayicilerimiz üretimini planladığı ürünü belirleyerek, kendisinden talep edilen muhtelif bilgileri portalda cevaplandırdığı takdirde, gerçekleştireceği yeni yatırımlarla ilgili olarak mevcut yatırım teşvik mekanizmalarından hangilerinden faydalanabileceğini kolaylıkla sorgulayabilecektir. Böylelikle sanayicilerimiz yatırım teşviklerinden maksimum şekilde faydalanabilecektir.

Teşvik ve desteklerle ilgili sorularınız veya portalın geliştirilmesine yönelik olarak önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adana ve Türk imalata sanayisine hayırlı olması dileklerimizle.

UYARI : Teşvik Sihirbazında verilen bilgiler Adana Sanayi Odası uzmanları tarafından bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Bu bilgilerin doğruluğu, kesinliği, tamlığı ve güvenilirliği konusunda garanti verilmemektedir. Teşviklerin nihai kararı TC Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü tarafından verilmektedir

  • Telif Hakkı © Adana Sanayi Odası, 2017, Adana