Geri ULUSLARARASI HIZLANDIRICI PROGRAMI / KOSGEB

Destek Unsuru Yararlanıcılar Destek Oranı Destek Tutarı Destek Süre
İHRACAT KOBİLER %80 Program süresi içinde işletmeye verilebilecek desteğin üst limiti 60.000 ABD doları, destek oranı ise % 80’dir. Başvurular yılın tek aylarında (1, 3, 5, 7, 9 ve 11. aylar) yapabilmekte, değerlendirmeleri ise tek ayı takip eden çift aylarda yapılmaktadır.
İHRACAT KOBİLER %100 İşletme başına her bir katılım için sağlanabilecek azami destek miktarı 15.000 ABD doları olup, her bir organizasyonda sadece 1 kişinin giderleri karşılanabilmektedir. Başvurular yılın tek aylarında (1, 3, 5, 7, 9 ve 11. aylar) yapabilmekte, değerlendirmeleri ise tek ayı takip eden çift aylarda yapılmaktadır.
İHRACAT KOBİLER %100 Yurtdışında gerçekleştirilecek programda hızlandırıcı ofis kirası,eğitim,mentörlük, iş yönetimi, hukuk, fikri ve sınai mülkiyet hakları, ulaşımla ilgili geri ödemesiz destek verilmektredir. Başvurular yılın tek aylarında (1, 3, 5, 7, 9 ve 11. aylar) yapabilmekte, değerlendirmeleri ise tek ayı takip eden çift aylarda yapılmaktadır.

Programın amacı ar-ge ve inovasyon faaliyetleri ülkemizde gerçekleştirilen teknolojik ürünlerin uluslararası pazarlarda yer alması, yerli teknoloji yoğun başlangıç işletmelerinin gelişmiş girişimcilik ekosistemleri içerisinde yer alması ve ihracatın artırılmasıdır.

Dökümanlar

  • BİLGİ NOTU
  • SUNUM
  • WEB SİTESİ : Git
  • Video : Git

Teşvik sihirbazı ile ilgili görüş öneri ve isteklerinizi buradan bize iletebilirsiniz.